Przejdź do głównych treści Przejdź do głównego menu

Polityka prywatności

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

W  Elbląskim Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych w Elblągu, z siedzibą przy ul. Szańcowej 1, 82-300 Elbląg (dalej: EPGK), chronimy prywatność użytkowników naszych serwisów internetowych. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które wyjaśniają podstawowe zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego.

Wypełnienie i wysłanie przez użytkownika formularza kontaktowego przez stronę https://www.epgk.pl/ czy też  wiadomości prywatnej w serwisie społecznościowym
(Facebook prowadzonym przez EPGK), oznacza przekazanie danych osobowych EPGK, który jest ich administratorem - oraz informacji o urządzeniu, z którego użytkownik korzysta, przeglądarce, parametrach połączenia internetowego i danych związanych z zachowaniem użytkownika na formularzu lub stronach WWW uzyskanych w związku z wypełnianiem przez niego formularza.

Dane osobowe użytkownika będą przetwarzane przez EPGK aby umożliwić Pracownikowi kontakt telefoniczny lub mailowy z użytkownikiem w celu potwierdzenia danych, przekazania informacji o danej usłudze i dokonania innych czynności związanych z realizacją formularza.

Wysyłając formularz, lub wiadomość w serwisie społecznościowym użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez EPGK uzyskanych w ten sposób swoich danych osobowych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Wiadomości prywatne przesłane do EPGK za pośrednictwem serwisu społecznościowego powinny zawierać minimum informacji niezbędnych do poprawnej identyfikacji użytkownika przez EPGK, czyli powinny zostać ograniczone do numeru telefonu użytkownika, pod którym EPGK może skontaktować się z nim w celu przeprowadzenia pełnej weryfikacji użytkownika. EPGK nie będzie prosił o dosłanie za pośrednictwem tego kanału dodatkowych danych osobowych.

Informujemy, iż możemy przetwarzać dane statystyczne o Państwa aktywności na naszych profilach. W tym zakresie dochodzi do współadministrowania Państwa danymi pomiędzy EPGK  a Facebook na potrzeby statystyk. Uzgodnienia określające zakres współadministrowania, w tym zasady odpowiedzialności za  przetwarzanie Państwa danych osobowych, znajdziecie Państwo na stronie: https://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum.

Zgodnie z tymi zasadami Facebook zobowiązuje się przejąć podstawową odpowiedzialność za przetwarzanie Państwa danych na potrzeby statystyk oraz za wypełnienie wszystkich stosownych zobowiązań określonych w RODO w odniesieniu do przetwarzania Państwa danych osobowych na potrzeby statystyk.

Przypominamy, iż Administratorem danych Elbląskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Elblągu, z siedzibą przy ul. Szańcowej 1, 82-300 Elbląg

Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych z którym kontakt jest możliwy poprzez adres e-mail: iod@epgk.pl lub poprzez adres korespondencyjny na adres Administratora z dopiskiem „Inspektor ochrony danych”.

Szybki kontakt
Elbląskie Przedsiębiorstwo
Gospodarki Komunalnej

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
82-300 Elbląg ul. Szańcowa 1
epgk@epgk.pl
CENTRALA (55) 232 64 08
SEKRETARIAT wewn. 1

WYWÓZ ODPADÓW KOMUNALNYCH SEKTOR Z1, Z3, N1, N3 ORAZ UPRZĄTNIĘCIE ZWIERZĄT POWYPADKOWYCH

sektor Z - zamieszkały, sektor N- niezamieszkały
wewn. 3
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH

ODPADÓW KOMUNALNYCH SEKTOR Z4, Z5, N4, N5

sektor Z - zamieszkały,sektor N- niezamieszkały

 

wewn. 4
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH
WINDYKACJA, PŁATNOŚCI, FAKTURY wewn. 5
KASA
REKLAMACJE
utrzymanie czystości w mieście
wewn. 7
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH
REKLAMACJE
wywóz odpadów komunalnych
wewn. 8
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH
Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
7:00 - 15:00
DYSPOZYTOR AKCJI ZIMA wewn. 9
Podczas  sezonu zimowego EPGK Sp. z o. o. pełni dyżur całodobowy w zakresie zimowego utrzymania dróg w mieście oraz punkt informacyjno-dyspozytorski, który zlokalizowany jest w Elblągu przy ul. Szańcowej 1 - czynny całą dobę.